وبلاگ علی حسین‌زاده

۴ مطلب در خرداد ۱۳۹۳ ثبت شده است

لینکستان (خرداد ۱۳۹۳)

لینکستان (خرداد ۱۳۹۳)

لینکستان: چرا دوست ندارم ایران در جام جهانی برنده شود؟ وب‌گردی: ۱۰ آموزه‌ی شطرنج برای صاحبان کسب‌وکار پیوندها: چشم هایش و دست هایش؛ به بهانه ی پنجمین جام جهانی "جی جی"  لینک: فروغی، یکی از پنج وطن‌پرست صد سال اخیرلینک: جزییاتی تازه از آلودگی بنزین پتروشی‌ها لینکستان: دغدغه حجاب و فرهنگ؟ پیوندها: هزینه زندگی در «ونکوور» ارزان‌تر از تهران  آیا ایران (پس از عراق) ناشادترین کشور دنیاست؟ احتمالا خیر. وب‌گردی: بورس تهران چه تفاوتی با بورس‌های دنیا دارد؟ پیوندها: 6 نکته درباره دستگیری 6 جوان "هپی" لینک: استقبال بیان از شکایت پلیس فتا لینکستان: مومنی: فساد با خشن‌ترین تنبیه‌ها از بین نمی‌رود وب‌گردی: درباره فسخ معامله چه می دانید؟ ثبت اتفاق کم سابقه در هوای تهران پیوندها: چینی‌ها در مظان اتهام فروش اطلاعات نفتی ایران لینک: به یزدان که گر ما خرد داشتیم / کجا این سرانجام بد داشتیم؟ دموکراسی، آذربایجان و زبان ترکی  وب‌گردی: سوانح رانندگی از دید دوربین لینکستان: چرا تهران شهر زندگی در شب نیست؟

۰ نظر
علی حسین‌زاده
داستان عشق به خودرو

داستان عشق به خودرو

دوستی تعریف می‌کرد طی پژوهشی در یکی از کشورها (احتمالا امریکا) مغز گروهی از مردان هنگام تماشای خودروهای جذاب و زنان زیبا مورد مطالعه قرار گرفته بود؛ یافته‌های پژوهش نشان می‌داد هنگام دیدن یک خودروی جذاب همان قسمت از مغز مردان فعال می‌شود که هنگام دیدن یک زن زیبا!

کمتر مردی را می‌توان یافت که نسبت به خودروها بی‌تفاوت باشد؛ اکثر مردان کششی غریزی نسبت به این ساخته‌های دست بشر دارند. خودرو برای آنها جایگاه معشوق دوم را دارد اگر اول نباشند!

اما دلیل این عشق و علاقه به ماشین‌ها چیست؟ ماشین و بطور خاص خودرو چه چیزی به انسان و به ویژه مردان ارائه می‌دهد که اینچنین آنها را مجذوب خود می‌کند؟ پاسخ به این سوال شاید به زنان نیز در یافتن بهتر کلید قلب مردان کمک کند.

ماهیت عشق مردان به خودرو چیست؟ احساسات واقعی یا میل به کنترل؟

۱ نظر
علی حسین‌زاده
قالب جدید وبلاگ

قالب جدید وبلاگ

برخی از خوانندگان وبلاگم از شلوغی بیش از حد قالب پیشین گلایه داشتند ضمن اینکه آن قالب به دلیل سه ستونه بودن برای نمایش بر روی صفحات کوچک ابزارهای همراه مثل تلفن همراه چندان بهینه نبود. امروز این قالب (که الان مورد استفاده هست) و اتفاقا همین چند روز پیش برای استفاده ارائه شده چشمم را گرفت و بنابراین تصمیم گرفتم تا با استفاده از آن ضمن پاسخ‌گویی به گلایه برخی خوانندگان، تنوعی هم به وبلاگ خودم بدهم.

۰ نظر
علی حسین‌زاده
۱۳ محصول جدید سایپا چه هستند؟

۱۳ محصول جدید سایپا چه هستند؟

چند وقت پیش بود که خبری را با عنوان «۱۳ محصول جدید در دستور کار خودروسازی سایپا قرار دارد»* از زبان مدیرعامل خودروسازی سایپا مطلعه نمودم. خیلی خوشحال شدم که بالاخره به غیر از اکثریت قریب به اتفاق پراید خودروی دیگری هم در خیابان مشاهده خواهم کرد؛ پیش خودم فکر کردم یعنی چه مدل‌هایی به خانوانده سایپا اضافه خواهند شد؟

با توجه به سابقه‌ای که از تمام مدل‌های سایپا نظیر ۱۳۱، ۱۳۲، ۱۴۱، ۱۱۱، ۱۵۱ و تیپ‌های آن‌ها داشتم متاسفانه نتیجه تصورات من به لیست زیر ختم شد:

۱ نظر
علی حسین‌زاده