وبلاگ علی حسین‌زاده

۴ مطلب در شهریور ۱۳۹۳ ثبت شده است

لینکستان (شهریور ۱۳۹۳)

لینکستان (شهریور ۱۳۹۳)

تصویر: لینکستانلینکستان: توهم پس از شایعه     وب‌گردی: سخن آخر با مدعیان «دروغ بودن سفر انسان به ماه»    پیوندها: نروژ "بلای نفت" را چطور دفع می‌کند؟    لینکستان: ۲۰ توصیه برای آنکه ذهن خود را توسعه دهید!    لینک: کتاب لوچیانو موجی: توپی که من دارم / بخـش اول     وب‌گردی: چرا ترکیه می‌تواند ولی ما نمی‌توانیم؟    لینکستان: مصرف کننده کیست و حقوق مصرف کننده چیست؟    پیوندها: با ویکی‌وند، ویکی‌پدیا را زیباتر ببینید    وب‌گردی: بررسی جامع دوربین‌های حرفه‌ای: DSLR در برابر بدون آینه     عروسی دکتر واتسون     لینکستان: مقصران سانحه تهران-قم معرفی شدند    پیوندها: برکناری مهرداد سوم از شاهی، به‌فرمان مجلس مهستان    وب‌گردی: مهندسی معکوس سانسور؛ نگاهی از درون به سیستم فیلترینگ چین    وب‌گردی: ژاپن چگونه ژاپن شد؟ قسمت سوم: غرب‌زدگی یا غرب‌ستیزی    لینکستان: تراشه‌ای که روی کاغذ بود

۰ نظر
علی حسین‌زاده
بیانیه بنیاد نرم‌افزارهای آزاد (FSF) در رابطه با محصولات جدید اپل

بیانیه بنیاد نرم‌افزارهای آزاد (FSF) در رابطه با محصولات جدید اپل

تلاش جمعی برای آزادی

بنیاد نرم‌افزارهای آزاد (Free Software Foundation) همواره کاربران را به خاطر آزادی خود و دیگران به عدم استفاده از تمام محصولات شرکت اپل تشویق می‌کند.

درست پس از برگزاری کنفرانس اپل و معرفی محصولات جدید این کمپانی نظیر آیفون‌های جدید، ساعت و سرویس پرداخت اپل، مدیر اجرایی بنیاد نرم‌افزارهای آزاد (FSF) آقای جان سولیوان بیانیه زیر را منتشر ساخت:

تصویر: لوگوی بنیاد نرم‌افزارهای آزاد (FSF)

۱۰ نظر
علی حسین‌زاده
گلستان در لینوکس

گلستان در لینوکس

چگونه وب‌سایت سیستم جامع گلستان دانشگاه‌ها را در لینوکس باز کنیم؟

تصویر: سیستم جامع گلستاناگر دانشجو باشید و هم‌زمان از علاقه‌مندان به سیستم‌عامل لینوکس حتما دریافته‌اید که یکی از بزرگترین مشکلات سر راه دانشجویان کاربر لینوکس دسترسی به وب‌سایت سیستم جامع دانشگاهی گلستان از طریق این سیستم‌عامل است.

۶ نظر
علی حسین‌زاده
خریدار آگاه باش ! Buyer Be Aware

خریدار آگاه باش ! Buyer Be Aware

از بحث قیمت اگر بگذریم سوال این است که آیا این گوی‌های لباسشویی واقعا کاربردی هستند؟ آیا توپ ماشین لباسشویی باعث تمیز شدن لباس‌ها می‌شود؟

گوی‌های لباسشویی مانند کرم حلزون؟!

آیا توپ‌های لباسشویی واقعا کارایی دارند؟

Buyer Be Aware* ضرب‌المثلی امریکایی است که اشاره به این موضوع دارد که در نهایت با توجه به اینکه تصمیم نهایی برای خرید کالا توسط مصرف‌کننده گرفته می‌شود، مصرف‌کننده باید هنگام خرید کاملا آگاه باشد و بدون تحقیق دست به جیب نشود.

اخیرا از یکی از کانال‌های تلویزیون کشورمان تبلیغ جالبی درباره توپ لباسشویی پخش می‌شود که ادعاهای عجیب و فریبنده‌ای را در مورد این گوی‌ها یا توپ‌ها عنوان می‌کند؛

۲۱ نظر
علی حسین‌زاده