وبلاگ علی حسین‌زاده

۴ مطلب در آبان ۱۳۹۲ ثبت شده است

چرا هوادار باشگاه یوونتوس هستم؟

چرا هوادار باشگاه یوونتوس هستم؟

یوونتوس الگوی منچستریونایتد بود؛ بازی‌های مردان یووه را نشان بازیکنانم می‌دادم تا در کنار تاکتیک و تکنیک، شور آن‌ها برای چنگ زدن به پیروزی را احساس کنند

سر آلکس فرگوسن

می‌گویند اگر یووه‌ای نیستید، بی‌تردید ضد بانوی پیر به شمار می‌روید. نفرت از یوونتوس آمیخته به غبطه و حسادت به آنها هم هست. طرفداران سایر تیم‌ها از خود می‌پرسند چرا باید تیمی که حتی نام یک شهر ایتالیایی را بر خود ندارد آنقدر موفقیت کسب کند؟ از نظر تاریخی یووه به حدی موفق بوده که به طور خودکار یک نوع حسادت و تنفر را ایجاد می‌کند. این احساس چنان قوی است که پس از فاجعه هیسل و کشته‌شدن ۳۹ طرفدار یوونتوس، روی دیوارهای خیابان‌های رم و فلورانس شعار‌ Grazie Liverpool‌ را می‌دیدید؛ که به معنی سپاس از طرفداران لیورپول که زمینه مرگ آن ۳۹ نفر هوادار یوونتوس را مهیا ساختند بود.

خرید آنلاین هدایا و لوازم باشگاه یوونتوس

۷ نظر
علی حسین‌زاده

آخرین اخبار حوزه لینوکس

  • تایزن: ۶۴ بیت و بهره‌گیری از ویلند

بعد از استفاده آزمایشی از ویلند در تایزن، با ارائه تایزن ۳ در سال ۲۰۱۴، شرکت سامسونگ از ویلند به جای X.Org در آن استفاده خواهد کرد. همچنین قرار است این سیستم عامل بر پایه لینوکس به صورت بومی ۶۴ بیت ارائه گردد.

۲ نظر
علی حسین‌زاده

به بهانه ضرب الاجل رئیس پلیس به اسکانیا

ولله من وقتی به خودروهای ایرانی، به خودروسازی ایران و شرایط آن، به رانت‌های آن، و به سوء مدیریت شدید حاکم بر آن فکر می‌کنم قلبم به درد می‌آید؛ چطور ممکن است در یک بازار ۷۵ میلیونی، انحصاری، و تشنه‌ی خودرو، دو خودروساز دولتی ما زیان‌ده و حتی به مرز ورشکستگی رسیده باشند؟!

سردار اسکندر مومنی در سخنانی بیان نمود که اگر شرکت «عقاب‌افشان» تولیدکننده اتوبوس‌ اسکانیا تا بهمن‌ماه ایرادات خودروی خود را همانند

۲ نظر
علی حسین‌زاده

لینکستان ماه مهر

مطالب جالبی که در ماه مهر نظر مرا جلب کردند:

مطالب جالبی که در ماه مهر نظر مرا جلب کردند:  لینکستان راهنمای فساد در فوتبال ایران / همه چیز از دولت آغاز شد یادداشت دکتر صادق زیباکلام درباره لغو مناظره‌ی برنامه‌ی «زاویه» تعداد ناظران اینترنت در چین از سربازان ارتش آن بیشتر است نباید به بهانه مصالح انقلاب یا حفظ نظام، جلوی آزادی تفکر و بیان گرفته شود با پول پژو ۲۰۶ در خارج چه خودروهایی می توان سوار شد؟ چطور مردی بی‌خانمان در نیویورک به تولید کننده اپلیکیشن موبایل تبدیل شد عضو شورای فضای مجازی: باید برای اینترنت خط قرمز داشته باشیم مشکل امنیتی بزرگ روترهای دی-لینک به بهانه ارائه ال‌جی جی 2 در کشور: ترغیب برای خرید محصولات به چه قیمت؟! بهترین خودروی SUV سال به انتخاب نشریه موتورترند دنیای باورنکردنی فرمول یک ۱۲ ایرانی ازمدیران ارشد ناسا هستند ایران سومین کشور آلوده جهان از نظر هوا چرا ظریف فیس بوک را برگزید؟

۰ نظر
علی حسین‌زاده