وبلاگ علی حسین‌زاده

۵ مطلب در تیر ۱۳۹۲ ثبت شده است

یک عکس جالب

عکس زیر رو تو یه وبسایت دیدم. خیلی جالب و آموزنده بود.

نظر شما در موردش چیه؟ 

۰ نظر
علی حسین‌زاده
همکاری AMD با The Document Foundation

همکاری AMD با The Document Foundation

به گفته مایکل میکس یکی از مهندسان سوزه «تغییرات بنیادی خیلی خیلی زیادی در راهند».

اخبار خوبی از توسعه‌دهنده نرم‌افزار لیبره آفیس یعنی The Document Foundation به گوش می‌رسد. شرکت AMD از هم‌اکنون عضوی از هیات مشورتی در بنیاد مذکور است و قصد دارد تا به این مجموعه آفیس رایگان و متن‌باز در راه ارتقای بخش صفحات گسترده خود یعنی Calc کمک کند.

بر اساس خبرها، بهبودها و ارتقای این نرم‌افزار بزرگترین تغییرات در آن از زمان جدایی لیبره آفیس از اوپن آفیس خواهد بود به طوری که به گفته مایکل میکس یکی از مهندسان سوزه «تغییرات بنیادی خیلی خیلی زیادی در راهند».

برخی از این تغییرات همراه با انتشار لیبره آفیس ۴.۱ ارائه خواهند گردید در حالی که بخش بیشتری از آن‌ها در بلند مدت و با انتشار نسخه‌های ۴.۲ به بعد منتشر خواهند شد.

۰ نظر
علی حسین‌زاده
صحبت‌هایی بی‌اساس علیه باشگاه یوونتوس در سیما

صحبت‌هایی بی‌اساس علیه باشگاه یوونتوس در سیما

این در حالی است که فلیپه کاروبیو که آنتونیو کنته (سرمربی باشگاه یوونتوس) را محکوم کرده بود، خود به ۴ سال محرومیت از فوتبال محکوم شد. او در آخرین جلسه دادگاه خود به بی‌گناهی آنتونیو کنته اعتراف کرد و اعلام کرد که از عده‌ای ۵۰۰ هزار یورو پول گرفته تا سرمربی موفق یوونتوس را مورد اتهام قرار دهد.

۱ نظر
علی حسین‌زاده

آزادی مطبوعات و رسانه، بزرگترین خدمت آقای روحانی

دکتر صادق زیباکلام: من معتقدم آقای روحانی مهمترین و اصلی‌ترین و جدی‌ترین کارش ایجاد درجه‌ای از آزادی مطبوعات و رسانه است و این را باید از حاکمیت بخواهد. یک سری چیزها در جامعه ما غلط فهمیده و دنبال می‌شود؛ این که بگوییم آنچه در جهان عرب اتفاق می‌افتد بیداری اسلامی است و دموکراسی نیست غلط است؛ حاصل این نظر اشتباه این می‌شود که مصری‌ها شما را بیرون می‌کنند و می‌گویند

۰ نظر
علی حسین‌زاده
راه‌های کاهش استرس در محیط کار

راه‌های کاهش استرس در محیط کار

آیا محیط کاری‌تان باعث ایجاد استرس در شما می‌شود؟

پس حتما تاکنون به دنبال راه‌حل‌هایی برای کاهش فشار و استرس‌های محیط کار و اداره‌تان بوده‌اید تا بتوانید بهتر و مفیدتر به انجام وظیفه بپردازید. در این مقاله ۹ نکته مهم در این زمینه گوشزد می‌شوند. این نکات برگرفته از راهنمایی‌های متخصصان هستند:

۱ نظر
علی حسین‌زاده